Dystrybucja paneli Jolywood

Jolywood (Taizhou) Solar Technology Co.,Ltd

Jolywood, to globalna firma powstała w 2008 roku specjalizująca się w innowacyjnych badaniach i wysokiej jakości produkcji modułów fotowoltaicznych, ogniw krzemowych w technologii N Type i foli (backsheet) do modułów słonecznych. Joolywood zdominował globalną produkcję foli do modułów PV, co przekłada się na 30% pokrycia rynku. Kolejnym krokiem rozwoju firmy, był rozwój dwustronnych ogniw krzemowych N Type z opatentowaną technologią NTOPCon. Doprowadziło to do, wyprodukowania najlepszych na świecie Bifacjalnych modułów fotowoltaicznych, podwójnie szklanych w najnowocześniejszej technologii N Type. Jolywood, to również gwarancje stabliności finansowej poprzez ranking Tier I Bloomberga, ubezpiecznie Munich RE oraz certyfikację TUV.

Fotowoltaika Energia Pomorze - jolywood logo

panele Jolywood Serie JW HD120N, JW HT120N oraz JW HD144N

wyprodukowano w technologii Bifacial N-Type topcoon. To innowacyjne serie modułów fotowoltaicznych, które w swoim segmencie rynku zajmują czołowe pozycje w rankingach oraz osiągach produkcji. Niezależne badania wykazały, że układ dwustronny (bifacial) daje najlepszy współczynnik wyprodukowanej energii na każdy kilowat mocy w przypadku instalacjach wolnostojących. Najlepsze osiągi produkcji wsparte są maksymalną trwałością (30 lat gwarancji na moc), najniższym na świecie współczynnikiem temperaturowym 0,32%/°C i odpornością na ogień dzięki technologii wykonania Glass Glass. 

Fotowoltaika Energia Pomorze - panel Jolywood
Rodzaj modułu monokrystaliczny krzem typu N
Znamionowa moc maksymalna 390 – 415 W
Sprawność (dla 405 W) 20,41 %
Współczynnik temperaturowy Pmax – 0,32 %/°C
Voc – 0,26 %/°C
Rama anodyzowane aluminium, kolor srebrny
Wymiar 1992 × 996 × 30 mm
Waga 29,5 kg/szt
Okablowanie 4 mm2, 300 mm, kompatybilne z MC4
Gwarancja 15 lat i gwarantowane 30 lat uzysku 

Zastosowany system PERT (Passivated Emitter Rear Cell Totally Diffused) jest udoskonaloną wersją znanego do tej pory systemu PERC (Passivated Emitter and Rear Cell) optymalizującego przepływ elektronów. Jolywood promuje globalną zmianę technologiczną z P Type na N Type, co pozwala na zwiększenie trwałości i wydajności paneli fotowoltaicznych.

Fotowoltaika Energia Pomorze - wykres
Fotowoltaika Energia Pomorze - all quality matters

Za swoje dwustronne panele typu N zostali nagrodzeni statusem CTF (Customer Testing Facility) przez organizację TÜV Nord Group, co oznacza, że przeprowadzony audyt pokazał ich duże zdolności w zarządzaniu oraz profesjonalne zdolności testowania produktów.

Niezależne testy przeprowadzone przez magazyn „PV Magazine” pokazały, że panele dwustronne posiadają najlepszy wskaźnik wyprodukowanej energii na kilowat mocy [Wh/Wp], ponieważ w pierwszej połowie 2019 zajmowały one wszystkie najwyższe pozycje rankingu, a Jolywood zakwalifikowało się na 3 miejscu rankingu.

Fotowoltaika Energia Pomorze - pv magazine award 2019

Dystrybucja Jolywood Polska

Zamówienia Jolywood: 

Telefon: 720 866 877

Mail: biuro@energiapomorze.pl

Formularz Zamówienia Jolywood

11 + 12 =