Niższe koszty i zużycie energii w firmie!! Sprawdź jak możemy pomóc twojemu biznesowi?

Masz pytania lub wątpliwości?

Zostaw nam kontakt do siebie, przygotuje niezobowiązującą strategię na niższe rachunki za energię i plan na inwestycję w zieloną transformację!

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci podjąć właściwe decyzje. Z nami możesz liczyć na kompleksową usługę, najwyższą jakość i korzystne finansowanie.

Instalacje fotowoltaiczne B2B

Zacznij generować zieloną energię i obniż emisje CO2 do atmosfery. Wykorzystaj ekologię do oszczędności i zwiększenia sprzedaży.

Stacje ładowania EV

Sprawdź korzyści płynące za auta elektrycznego w biznesie. Pomagamy dobrać optymalne rozwiązania oraz realizuje całość prac od montażu po serwis.

Budowa Stacji Transformatorowych

Znajdź oszczędności tam, gdzie do tej pory nie mogłeś. Przejście z zasilania niskim napięciem na średnie obniży Twoje opłaty dystrybucyjne za energię elektryczną.

Optymalizacja Kosztów Energii

Wiesz, że Operator Sieci Dystrybucyjnej prócz praw ma też obowiązki wobec Ciebie? Tak samo Ty, masz możliwości zmian i udogodnień, o których zapewne nie wiesz, a możesz zaoszczędzić nawet 15 tysięcy rocznie.

Energia Pomorze,
Sprawdzony dostawca rozwiązań energetycznych dla sektora B2B

Naszą misją jest przeprowadzanie naszych Partnerów Biznesowych przez niepewne czasy dzięki profesjonalnemu doradztwu energetycznemu. Aby pomóc im w podejmowaniu właściwych decyzji w celu zabezpieczenia ich przyszłości energetycznej.

Tobiasz Imbierski

Członek Zarządu, Energia Pomorze

Ekspert Energetyczny z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wsparcia firm optymalizacji kosztów energii i transformacji energetycznych.

Piotr Miturzyński

Prezes Zarządu, Energia Pomorze

Specjalista w technologiach energetycznych z ponad 10 latami doświadczenia w branży. Projektowanie instalacji fotowoltaicznych, farm PV oraz stacji transformatorowych.

Hodowolta Drobiu Kazimierz Chwiałek

Instalacja fotowoltaiczna 93,4 KW

“Firmę Energia Pomorze Sp. z o.o. wyróżnia na tle konkurencji pełna, kompleksowa obsługa od koncepcji, poprzez projekt, aż po wykonanie instalacji i zgłoszenie jej do operatora sieci.”

Victoria Cymes

Optymalizacja Kosztów Energii

“Norman & Turner has been excellent in their handling of our financial affairs. They were able to explain complex financial matters to us in an easy and understandable way. They explained all the options available to us, which helped us make better decisions. They are extremely knowledgable, friendly, and caring and we were very impressed by them. Highly recommended!”

Case Study

Przykłady udanych realizacji transformacji energetycznych i inwestycji w firmowe odnawialne źródła energii.

Skontaktuj się już Dziś!

Uzyskaj bezpłatną wstępną strategię optymalizacji kosztów energii

Energia Pomorze Sp. z o.o.