ENERGIA ELEKTRYCZNA i GAZ DLA BIZNESU I ROLNICTWA

Drogi Kliencie, jeżeli szukasz uczciwej oferty na zakup energii elektrycznej i gazu do swojej firmy lub gospodarstwa, to dobrze trafiłeś. 

Jako partner Fortum dostarczamy to, czego potrzebujesz. 

Z nami możesz liczyć na minimum formalności, a maksimum oszczędności.

zakup energii elektrycznej i gazu - z nami możesz liczyć na uczciwą ofertę dobraną do twoich potrzeb!

Energia Pomorze jako oficjalny partner Fortum dostarcza energię elektryczną i gaz dla firm oraz gospodarstw rolnych.  Oferta skierowana jest zarówno dla małych, średnich, jak i dużych podmiotów. W zależności od zużycia energii i gazu W Twoim obiekcie, dobierzemy dedykowany dla Ciebie produkt i zaproponujemy najlepszą opcję. 

Z nami możesz liczyć na uczciwą ofertę zarówno stałej ceny, jak i elastyczną opcję zakupu energii i gazu po cenie rynkowej

Nie musisz obawiać się zawiłych formalności związanych ze zmianą sprzedawcy – cały proces przeprowadzimy za Ciebie! Dodatkowo przez cały czas możesz liczyć na wsparcie Swojego Doradcy oraz rzetelną opiekę posprzedażową. 

A co najważniejsze, jeżeli posiadasz lub zamierzasz zamontować instalację fotowoltaiczną w swojej firmie czy gospodarstwie – mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę odkupu nadwyżek energii z fotowoltaiki. W praktyce odkupimy ją od Ciebie po takiej samej cenie, po jakiej ty kupujesz od Nas! 

 

Zakup energii i gazu to coś,  z czego nie da się zrezygnować,  ale jednocześnie – sposób na duże oszczędności bez ponoszenia kosztów inwestycyjnych, w przeciwieństwie do np. montażu instalacji fotowoltaicznej czy wymianie oświetlenia, przy których musimy wyłożyć środki z naszej kieszeni. 

Oszczędności – albo lepiej mówiąc – zyski, jakie daje zmiana sprzedawcy energii czy gazu, są szybkie do uzyskania, a proces jest łatwy w przeprowadzeniu.  

Często błędnie myślimy, że umowa z dotychczasowym sprzedawcą, lub oferta od polskiej spółki to dla nas jedyna bezpieczna opcja zakupu energii czy gazu.

Czy rzeczywiście nie ma innej bezpiecznej opcji?

 

tańsza energia i gaz- oszczędności bez inwestowania!

Fortum to międzynarodowa firma energetyczna , która dostarcza energię elektryczną i ciepło Klientów w Europie i Azji. Fortum zostało założone w 1998 roku i obecnie jest jednym z największych producentów energii na naszym kontynencie. 

Co istotne, 51% udziałów spółki należy do rządu fińskiego, a łączny kapitał zakładowy to ponad 400 mln zł. 

Drogi Kliencie, jeśli chcesz otrzymać uczciwą i rzetelną ofertę na zakup energii elektrycznej lub gazu – umów się na spotkanie z Naszym Doradcą Energetycznym.  

Wystarczy, że:

  • wypełnisz poniższy formularz LUB
  • zadzwonisz do nas LUB
  • napiszesz do nas maila!

PIERWSZY KROK DO TAŃSZEJ ENERGiI - ZRÓB TO JUŻ TERAZ!