fotowoltaika energia pomorze

Poznaj naszą rodzinę specjalistów!

Nasz doświadczony zespół to nie tylko zespół doradców czy monterów. To również zespół dbający o sprawny przebieg inwestycji od specjalistów back office, przez dział projektowy, aż po obsługę posprzedażową. 

Doświadczeni profesjonaliści w branży energetycznej

Ponad 12 lat w branży energetycznej i ponad 5 lat doświadczenia w branży OZE – projektowaniu, realizacji i serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych dla domów, biznesu i rolnictwa. 

Od 2022 realizujemy projekty z pozwoleniem na budowę oraz zajmujemy się montażem pomp ciepła. 

W 2023 powracamy do sprzedaży energii elektrycznej jako partner Fortum, oferując naszym przyszłym Klientom i Inwestorom kompleksową obsługę w zakresie energii. 

doświadczona kadra zarządzająca

Właściciele firmy wywodzą się z branży energetycznej i swoje pierwsze kroki stawiali w rozwiązaniach energetycznych dla firm, m.in. w handlu energią elektryczną oraz sprzedażą stacji transformatorowych. Dzięki temu obecnie są doświadczonymi ekspertami energetycznymi specjalizującymi się w optymalizacji energetycznej.

PROFESJONALNI DORADCY ENERGETYCZNI

Zespół dedykowanych doradców, pozwala każdorazowo uzyskać ofertę „szytą na miarę”. Nasz zespół jedynie się powiększa, a Twój doradca nagle nie zniknie – stawiamy na rzetelne doradztwo i bazujemy tylko na długofalowych relacjach. Zawsze jesteśmy w pogotowiu by doradzić klientom i zachować standard obsługi na poziomie premium.

WŁASNE CERTYFIKOWANE EKIPY MONTAŻOWE

Nie korzystamy z podwykonawców. Samodzielnie szkolimy i certyfikujemy naszych pracowników stale podnosząc ich kwalifikacje. Dzięki temu jakość wykonania pozwala nam oferować naszym klientom  15-letnią gwarancję naszej pracy. W trudnych przypadkach oferujemy również naszym klientom wykonanie ekspertyzy nośności dachów płaskich.

Orły Instalatorstwa 2020

Liderzy branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich klientów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły mają  przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy, a główną oceną są opinie klientów.

Polecany Instalator Solaredge 2023/2024

Energia Pomorze została wyróżniona przez renomowaną markę rozwiązań fotowoltaicznych. 

„Gratulujemy Firmie Energia Pomorze znalezienia się w wąskim gronie instalatorów polecanych przez SolarEdge.  To wyraz uznania dla Państwa ciężkiej pracy oraz szerokiej wiedzy.”

 

Referencje