Growatt MAX uznany za najlepszy falownik dużej mocy

Co znajdziesz w poniższym artykule?

Growatt MAX doceniony przez TÜV Rheinland  

 

Na tegorocznym Kongresie Solarnym TÜV Rheinland 2022,  Growatt otrzymał nagrodę „All Quality Matters” za swój inwerter C&I Growatt MAX 125 KTL3-X LV. Falownik uzyskał najwyższą wydajność w programie testowym jednostki certyfikującej spośród falowników z grupy 100-150 kW do zastosowań komercyjnych i przemysłowych (C&I). 

Dzięki pierwszorzędnej wydajności pod względem niezawodności produktu, wydajności, możliwości mocy wejściowej i wyjściowej, model Growatt MAX 125  KTL3-X LV znacząco wyróżnił się na tle innych w programie testowym. 

Growatt MAX osiąga najlepsze wyniki w testach sprawności

 

Falownik Growatt MAX 125 kW osiągnął najwyższą europejską sprawność – 98,26% w grupie falowników 100-150 kW.  Ponadto jego możliwości mocy wejściowej i wyjściowej przewyższyły inne z zakresem napięcia MPPT od 180V do 1000V i 1,1-krotnością znamionowej mocy wyjściowej, osiągając maksymalnie 137,5 kW, umożliwiając pracę z modułami o dużej mocy i osiągnięcie wyższej wydajności energetycznej dla inwestujących we własną energię słoneczną. 

Growatt MAX radzi sobie najlepiej nawet w ekstremalnych temperaturach

 

W aspekcie niezawodności i przystosowania do środowiska, Growatt 125 kW osiągnął najlepszą wydajność w testach w testach długookresowych przy przełączaniu ekstremalnych temperatur -30 C/-22 a 60 C/140 F. Co więcej, zapewnia niższe całkowite zniekształcenia harmoniczne (THDi) wynoszące 1,08%, co jest znacznie lepsze niż standardowe wymagania branżowe wynoszące 3%, co uczyniło go najlepszym w programie testowym. 

 

TÜV Rheinland testuje najlepszych w dziedzinie fotowoltaiki

 

TÜV Rheinland to uznana na całym świecie, niezależna organizacja testująca, kontrolująca i certyfikująca, która od 40 lat jest głęboko zaangażowana w dziedzinę fotowoltaiki. Organizowany corocznie przez TÜV Rheinland Kongres Solarny „All Quality Matters” stał się platformą, która skupia wiodących graczy z branży fotowoltaicznej w celu standaryzacji jakości produktów i ustanowienia wzorców jakości. Jest to także najwyższy etap konkursu dla falowników fotowoltaicznych z obiektywnym i wiarygodnym procesem oceny oraz autorytatywną i neutralna organizacją selekcji.

Udostępnij:
Facebook
Twitter
LinkedIn